top
Indtast venligst dit brugernavn og adgangkode:
Glemt din adgangskode?
Print side  Tilføj til favoriter  E-mail side 

Kontakt os

              
             

Skanda A/S
Daniavej 35-37
DK-9550 Mariager
Telefon: +45 98 58 30 33
Telefax: +45 98 58 35 30

P-vej, Prøvestenen
DK-2300 København S

Telefon: +45 32 96 01 42
Telefax: +45 32 96 01 42

Skanda@skanda.dk

CVR Nr. DK 14481834
SparNord Bank
Konto nr.: 9200-4578700337
IBAN nr.: K8272300002037956
SWIFT: OSBADK22

Find vej til os: Mariager
Find vej til os: København
Administrende Direktør/Indkøb
Jan Broberg
Direkte: +45 99 68 01 22
Mobil: +45 40 94 51 84
Mail: broberg@skanda.dk            
         
Salgschef / Projektleder
Salg Jylland - Fyn - Sjælland
Johannes Bressendorf
Direkte: +45 99 68 01 28
Mobil: +45 26 12 79 50
       
Projektleder / Svejsekoordinator
Peter Thygesen 
Direkte: +45 99 68 01 24
Mobil: +45 22 44 46 25
                             
Bogholderi/sekretær
Betina Broberg
Direkte: +45 99 68 01 21
Mail: betina@skanda.dk              

Formand Dania
Johnny Larsen
Direkte: +45 99 68 01 27
Mobil: +45 25 58 28 41
Mail: jl.skanda@gmail.com 
            
Formand Service afd.
Jylland/Fyn/Sjælland
Jan Gubbertsen
Mobil: +45 25 58 28 42
Mail: jag.skanda@gmail.com
 
         
          
        
  
Produktions- & Kvalitetschef
Brian Isaksen
Direkte: +45 99 68 01 25
Mobil: +45 25 58 28 46
E-mail: brian@skanda.dk       
       
Teknisk Designer
Klaus Rasmussen
Direkte: +45 99 68 01 20
E-mail: Klaus@skanda.dk     
 
              
Bogholderi/sekretær
Nicklas Fast
Direkte : +99 68 01 23
Mail: Nicklas@skanda.dk  
              
Formand Jylland
Brian Jensen
Mobil: +45 31 46 85 00
 Projekt Formand - montage
Jylland/Fyn/Sjælland
Marco Grønhøj
Mobil: +45 30 49 95 12 

Skanda A/S | Daniavej 35-37 | 9550 Mariager | Telefon: +45 98 58 30 33 | Telefax: +45 98 58 35 30 | E-mail: skanda@skanda.dk
Copyright © Skanda A/S - All Rights Reserved.

CMS system.


HTML5 | CSS3